یکشنبه فینال جام جهانی کریکت در حالی برگزار شد که باز هم یک جیمی جامپ جنجالی وارد زمین شد

ادامه شیوه تبلیغاتی جیمی‌جامپ فینال لیگ قهرمانان با کمک خواهر شوهرش!

در فینال لیگ قهرمانان اروپا 2018 میان لیورپول و تاتنهام، یک مدل 23 ساله آمریکایی به نام کینسی ولانسکی به درون زمین پرید. او روی لباسش تبلیغات یک سایت دوربین مخفی متعلق به نامزدش را انجام داده بود. خیلی سریع این مدل به شهرت رسید و تعداد طرفدارانش در اینستاگرام از 300 هزار به قریب به سه میلیون نفر رسید.

کینسی و نامزدش در فینال کوپا آمه ریکا میان برزیل و پرو هم سعی کردند که به درون زمین بپرند اما به هدفشان نرسیدند چرا که ماموران خیلی زود آنها را شناسایی و دستگیر کردند. حالا به نظر می رسد که این شیوه تبلیغاتی به بقیه اعضای خانواده کینسی هم سرایت کرده است.

النا وولیتسکی، خواهر نامزد کینسی شب گذشته در حین فینال جام جهانی کریکت در لندن به درون زمین پرید. او هم روی لباسش سایت برادرش را تبلیغ کرده بود. در ساعات اخیر تعداد هواداران النا نیز در اینستاگرام به شکل قابل توجهی افزایش یافته و به صد هزار نفر رسیده است.

ویتالی، نامزد کینسی صاحب یک وبسایت دوربین مخفی پولی است که بخش هایی از ویدئوهایش را در یوتیوب منتشر می کند. به هر صورت به نظر می رسد که این خانواده روش عجیبی را برای تبلیغات پیدا کرده اند که آن هم پریدن به درون زمین رویدادهای مهم ورزشی است!

گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: footballi.net