داستان مهدی طارمی و پرسپولیس هر روز وارد فاز جدیدی می‌شود و حالا گفته می شود  این بازیکن درخواست 800هزار دلاری کرده است

پیشنهاد طارمی به پرسپولیس: 800 هزار دلار برای یک فصل

باشگاه پرسپولیس تا امروز چند بار به طارمی برای بازگشت به تیم پیغام داده که طارمی هر بار جواب مشابهی داشته. اینکه دوست دارد در اروپا به فوتبالش ادامه دهد و به همین دلیل برنامه‎ای برای بازگشت به لیگ برتر ندارد.

تا امروز به نظر می‎رسید طارمی به خاطر اینکه به هدفش برسد، اصلا مسائل مالی را لحاظ نخواهد کرد و روی همین اصل بود که او به پیشنهاد وسوسه انگیز الدحیل هم جواب رد داد اما انگار تصمیم مهاجم فصل گذشته الغرافه عوض شده و ممکن است او را دوباره در پرسپولیس ببینیم. البته به شرطی که خواسته او برآورده شود.

روزنامه گل در شماره امروز خود با اشاره به اینکه پرسپولیس به طارمی اعلام کرده که هر چه زودتر پاسخ نهایی‌اش به پیشنهاد باشگاه را بدهد، درباره شرط مهاجم تیم ملی نوشته: طارمی برای بازگشت به پرسپولیس درخواست قرارداد 700 هزار دلاری کرده و با بندهایی که قراردادش دارد، دریافتی او برای یک فصل به 800 هزار دلار خواهد رسید.نکته جالب اینکه او قرارداد ریالی نمی‌بندد و فقط با دلار قرارداد جدیدش را تنظیم خواهد کرد. این پیشنهاد شماره 9 باعث شده تا مدیران باشگاه فعلا از جذب او منصرف شده و دنبال گزینه خارجی ارزان‌تر باشند.

گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: footballi.net