فرهاد مجیدی سرمربی استقلال اعلام کرد تا زمانی که با این سمت در خدمت تیم است، جایی برای طارق همام ندارد

مجیدی: پیراهن استقلال برای بعضی‌ها گشاد است

استقلال پس از تساوی مقابل الدحیل، شانس صعود از گروه خود در لیگ قهرمانان آسیا را از دست داد. فرهاد مجیدی پس از پایان بازی در نشست خبری حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. ا

و در پاسخ به خبرنگار خبرآنلاین درباره بی‌انگیزگی بازیکنانش گفت: «من اسم این اتفاق را بی‌انگیزگی نمی‌گذارم. استقلال از نظر بدنی مشکل دارد. این را به آقای شفر هم گفته بودم. حالا نمی‌دانم درست تمرین نکرده‌اند یا بدنسازی خوبی نداشته‌اند. از بازیکنانم هم تشکر می‌کنم. برخی از آن‌ها با مصدومیت بازی کردند.»

او درباره غیبت طارق همام گفت: «از هواداران استقلال تشکر می‌کنم و متاسفم که امروز چنین نتیجه‌ای رقم خورد. چند سالی از باشگاه استقلال دور بودم و حالا نمی‌دانم چه اتفاقی برای این باشگاه رخ داده است. یک بازیکن به خودش اجازه می‌دهد بعد از اعلام اسامی بازیکنان می‌گوید من نمی‌خواهم بازی کنم. من یک بار هم در استقلال چنین رفتاری را ندیده‌ام. تا زمانی که من در استقلال هستم، اجازه بازی به طارق همام نمی‌دهم.

من به‌عنوان فرهاد مجیدی یک بار به خودم اجازه ندادم بگویم در تمرین استقلال نبوده‌ام و حالا هم برای بازی نمی‌آیم. این پیراهن برای بعضی‌ها خیلی گشاد است. قدر این باشگاه را بدانید. بازیکن خارجی که جای خود دارد.»

گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir

loading…