رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت گفت: تعدادی موبایل در بازرسی خانه دختر قاتل پیدا شده که گفته می شود متعلق به محمدعلی نجفی است ولی هنوز مشخص نیست این موبایل برای چه فردی است

هنوز تلفن همراه میترا استاد پیدا نشده است

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت گفت: تعدادی موبایل در بازرسی خانه دختر قاتل پیدا شده که گفته می شود متعلق به محمدعلی نجفی است ولی هنوز مشخص نیست این موبایل برای چه فردی است.

سرهنگ بابک نمک شناس با اشاره به برخی شایعات پیرامون پرونده قتل همسر دوم شهردار سابق اظهار کرد: در این پرونده با توجه به حساسیت‌هایی که وجود دارد شایعاتی از قبیل خیانت مقتول، ایست قلبی قاتل و… زیادی مطرح شده است.

وی افزود: تعدادی موبایل در بازرسی خانه دختر قاتل پیدا شده که گفته می‌شود متعلق به محمدعلی نجفی است ولی هنوز مشخص نیست این موبایل برای شخص آقای نجفی است یا مقتول یا فرد دیگری.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت در پایان گفت: در صحنه جنایت گوشی تلفن همراه مقتوله پیدا نشد که احتمال این وجود داشت قاتل هنگام خروج از محل جنایت گوشی را همراه خود برده باشد و به همین دلیل احتمال می‌رود گوشی همراه مقتول یکی از موبایل‌هایی باشد که در خانه قاتل پیدا کردیم.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: mehrnews.com

loading…