خانواده شاکی پرونده اتهام تجاوز علیه کریستیانو رونالدو پس از صدور حکم دادگاه سکوت خود را شکسته و مدعی شده اند که هنوز چیزی تمام نشده است

خانواده شاکی پرونده اتهام تجاوز رونالدو: هنوز چیزی تمام نشده است!

کاترین مایورگای 35 ساله پیش از کریستیانو رونالدو را متهم کرده بود که در سال 2009 در هتلی در لاس وگاس به او تجاوز کرده است.

این فوتبالیست 34 ساله اتهامات مایورگا را رد کرده بود. روز دوشنبه دادگاه رسیدگی به این پرونده رای خود را صادر کرده و اعلام کرد که اتهام تجاوزی که به رونالدو وارد شده به دلایل بسیار و ابهاماتی که وجود دارد قابل اثبات نیست.

مایورگا سال گذشته بار دیگر از پلیس خواسته بود که این پرونده را بازگشایی کند. حالا چریل مایورگا، مادر این دختر، مدعی شده که آنها در حال حاضر در این باره صحبتی نمی کنند چرا که از نظر آنها هنوز چیزی تمام نشده است.

کاترین مایورگا شهریور سال گذشته شکواییه ای علیه رونالدو تنظیم کرده و در آن مدعی شد که از سوی این بازیکن مورد تجاوز قرار گرفته است. رونالدو همان زمان با انتشار ویدیویی در اینستاگرام خود این اتهامات را رد کرده بود. فوق ستاره پرتغالی مدعی شده بود که چنین ادعاهایی جعلی است و آنها می خواهند با استفاده از نام و شهرت او به جاهایی رسیده و معروف شوند.

گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: footballi.net