عوامل و هنرپیشگان فیلم “جوخه انتحار” به کارگردانی جیمز گان با حضور 24 ستاره هالیوودی مشخص شدند

از ادریس البا تا مارگو رابی در فیلم “جوخه انتحار”

جدیدترین دنباله “جوخه انتحار” با نقش‌آفرینی “مارگو رابی” و “ویولا دیویس” که در نسخه سال 2016 این فیلم هم حضور داشتند با همکاری جدید ستارگانی چون “تایکا وایتیتی” “ادریس البا” و “جان سینا” ساخته می‌شود.

“پیتر کاپالدی” “استورم رید” “پیت دیویدسون” “دیوید داست‌مالکیان” و “دنیلا ملکیور” نیز برای اولین بار به این پروژه محبوب پیوستند.

و اما عواملی که در نسخه‌های پیشین حضور داشتند و در این پروژه غایب هستند شامل “ویل اسمیت” می‌شود که قرار است “ادریس البا” نقشش را ایفا کند. البته پس از آن خبری به دست ورایتی رسید که ادریس البا قرار نیست جایگزین نقش اسمیت شود بلکه در نقش یک شخصیت جدید ار این فیلم ظاهر می‌شود.

فیلم جوخه انتحار
فیلم “جوخه انتحار”

البته کمپانی برادران وارنر هنوز به طور رسمی نقش‌ها و شخصیت‌های این هنرپیشگان را اعلام نکرده است.

به گزارش فارس، جیمز گان کارگردان فیلم موفق “نگهبانان کهکشان”  دومین قسمت “جوخه انتحار” را نوشته ، که داستان گروهی از آدم‌های شریر با توانایی ماورایی است که توسط دولت مجبور شده‌اند برای انجام کارهای خوب و نجات نوع بشر کار کنند.

اولین قسمت فیلم “جوخه انتحار” توسط کمپانی برادران وارنر در سال 2016 با وجود نقدهای منفی که به این فیلم می‌شد به موفقیت در گیشه رسید و 768 میلیون دلار در سراسر جهان بدست آورد. نسخه بعدی در 6 آگوست 2021 اکران خواهد شد.

در ادامه فهرست کامل هنرپیشگان آمده است:

جان سینا، دیوید داست‌مالکیان، جی کورتنی، واکین کاسیو، ناتان فیلیون، جوئل کینامان، مایلینگ ان‌جی، فلولا بورگ، شان گان، خوان دیگو بوتو، استورم رید، پیت دیویدسون، تایکا وایتیتی، آلیس براگا، استیو اَگی، تیناش کاییس، دنیلا مل‌کیور، پیتر کاپالدی، خولیو روئیز، جنیفر هالند، ویولا دیویس، ادریس البا، مارگو رابی و مایکل روکر.

بیشتر بدانید : جوکر جهانی می شود / از جوخه انتحار تا نقش اول فیلم برادران وارنر

بیشتر بدانید : 7 بازیگر شخصیت های معروف که برای ما قابل شناسایی نیستند!

بیشتر بدانید : عکس های نیکول کیدمن، امبر هرد و جیسون موموآ در Aquaman

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: iranart.ir